HAKKIMIZDA

DONANIM GSM Limited Şirketi olarak, 13 yıllık tecrübemiz, donanımlı teknik servis ekibimiz ve sabit mağazamız ile cep telefonu ekran değişim, tamir, bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

3 yıllık vergi levhamız ve vergi numaramızla (127 216 81222) GAZİOSMANPAŞA Vergi Dairesi'ne bağlı resmi olarak çalışmaktayız.

Bütün hizmetlerimiz, tamamen sterilize edilmiş ve statik elektrikten arındırılmış teknik servis odamızda, alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından özel ekipmanlar kullanılarak garanti kartı ile birlikte sunularak verilmektedir. Teknik servisimizde kullanılmakta olan bütün ürünlerimiz orjinal ve seri numaralıdır.

Mağazamız ve teknik servisimiz kapalı devre kamera kayıt sistemi ile 24 saat kayıt altına alınmaktadır. Telefonunuz mağazamıza giriş yaptıktan onarımı yapılıp kargoya teslim edilene kadar herşey kamera ile kayıt altına alınmaktadır. İsterseniz ekran değişimi ve tamir hizmetini canlı olarak izleyebilirsiniz.
Biz cep telefonu tamir işleminin hassas bir konu olduğunun farkındayız. Bu yüzden güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı, %100 orjinal parça desteği ile profesyonel teknik servis hizmeti vermekteyiz.
Tamir işleminin beğenilmemesi durumunda koşulsuz/şartsız ücret iadesi yapmaktayız. Dilerseniz de yeniden ekran değişimi yapmaktayız.

Memnuniyetiniz bizim için herşeyden önemlidir.