Üst Cam/Dokunmatik Değişimi Yaptırdığımda Telefonumun Dokunmatik Hassasiyetinde Sorun Yaşar Mıyım?

Üst cam/dokunmatik değişimi yaptırdığınızda telefonunuzun dokunmatik hassasiyetinde sorun yaşamazsınız. KIRIKEKRAN & DONANIMGSM Teknik Servisi olarak orjinal üst cam/dokunmatik değişimi yapıyoruz. Bu işlemi yaparken de yüksek teknoloji ve fabrikasyon üretim malzemeler kullanıyoruz. Orjinal fabrikasyon imalatta kullanılan “OCA DOUBLE SIDED TAPE” malzemesi ve “AUTOCALVE HIGH VACUM” sistemini kullanarak telefonunuzun ilk günkü görünümüne ve dokunmatik hassasiyetine kavuşmasını sağlıyoruz.

Üst Cam/Dokunmatik Değişimi Yaptırmak İstiyorum Ama Çerçevesi De Zarar Gördü. Çerçevesini De Değiştirebiliyor Musunuz?

Telefonunuzun kırılan üst cam/dokunmatik ile çerçevesini de değiştiriyoruz. Tecrübeli teknik ekibimiz bu konuda da hizmetinizdedir. İsterseniz siz değerli müşterilerimize çerçeve/kasa değişimi de yapıyoruz. Böylece telefonunuzun tüm görünümünü ilk günkü şıklığına kavuşturuyoruz.

Yapılan Üst Cam/Dokunmatik Veya Çerçeve Değişiminden Memnun Kalmazsam Ne Olacak?

Yaptığımız onarımdan memnun kalmamanız durumunda ekranı tekrar kargo ücreti ödemeden bize göndermeniz yeterlidir. Gerekli aktif testler yapılıp memnuniyetsizlik yaratan bir onarım işlemi var ise isterseniz onarım işlemi ücretsiz olarak tekrar yapılarak tarafınıza gönderilecek isterseniz de onarım ücreti siz değerli müşterimize iade edilecektir. Tüm onarımlarımız 1 ay KIRIKEKRAN & DONANIMGSM SERVİS garantisi altındadır.

Onarım Sırasında Bilgilerim Silinir Mi?

Onarım sırasında hiçbir bilginiz kesinlikle silinmeyecektir. Ekran tuş kilidi dahi açılmayacaktır. Onarım sonrasında cihazınızın dokunmatik hassasiyetinde, ekran parlaklığında, canlılığında vs. hiçbir kayıpla karşılaşmayacaksınız.

Peki Size Gönderdiğim Cihazım Kaç Günde Elimde Olacak?

Resmi günler ve Pazar günleri hariç bize yoladığınız cihazınız servisimize giriş yaptıktan sonra aynı gün içerisinde onarılacak ve tarafınıza gönderilecektir. Cihazınızı servisimize elden getirmeniz durumunda ortalama 1-2 saat içinde cihazınızın onarımı yapılmaktadır.

Peki Onarım Ücretini Size Nasıl Ödeyeceğim?

Onarım ücretini Banka Hesabımıza havale veya EFT yolu ile gönderebilirsiniz.

Cihazımı Size Nasıl Gönderebilirim?

Cihazınızı Sürat Kargo ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.Cihazınızı tarafımıza ücretsiz olarak gönderebilmeniz için yapmanız gerekenler KARGO GÖNDERİMİ sayfasında anlatılmaktadır.